chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » quick-mix pomaga ofiarom po przejściu nawałnic

quick-mix pomaga ofiarom po przejściu nawałnic

02.03.2018
Podziękowanie dla firmy quick-mix za spontaniczną akcję po przejściu nawałnic. Quick-mix pomaga ofiarom we wsi Rytel.

Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix
Na początku sierpnia 2017 roku w niektórych regionach Polski miały miejsce ekstremalne wichury o katastrofalnych skutkach. Dla wielu dotkniętych kataklizmem ludzi sytuacja była dramatyczna. Zerwane dachy, zalana okolica, zniszczone maszyny rolnicze i drogi, które na długości wielu kilometrów zostały zablokowane przez powalone drzewa. Niezależnie od utraconego dobytku będą musiały minąć lata, aż natura powróci do stanu sprzed kataklizmu.

Regiony i ludzie dotknięci tą tragedią potrzebowali i nadal potrzebują ogromnej pomocy. Dotyczy to zarówno czysto ludzkiego wsparcia przy usuwaniu skutków nawałnic (usuwanie powalonych drzew, zabezpieczanie budynków przed deszczem i oczyszczanie dróg), jak i pomocy finansowej.

REKLAMA:


Firma quick-mix spontanicznie przyłączyła się do akcji pomocowych. Krótko po tych dramatycznych wydarzeniach dyrektor handlowy Jan Klinowski udał się razem z regionalnym kierownikiem sprzedaży Arturem Perlińskim do Rytla, gdzie utworzono bazę wsparcia dla tej oraz kilku sąsiednich miejscowości. Na miejscu przekazali pełniącym wolontariat harcerzom i sołtysowi Łukaszowi Ossowskiemu 2000 butelek naszej "quick-water”, a także folie ochronne, wiadra budowlane, odzież roboczą oraz zakupione łańcuchy i olej do pił łańcuchowych. Jako firma z branży budowlanej zadeklarowaliśmy również pomoc w postaci materiałów budowlanych.

Przywrócenie do ponownego użytku posesji i dróg potrwa mniej więcej rok. Miną kolejne lata, zanim szkody w lasach zostaną usunięte, a w miejsce powalonych drzew zasadzone zostaną nowe.

Pan sołtys Łukasz Ossowski i cały sztab organizujący pomoc podziękowali firmie quick-mix za zaangażowanie i pomoc w tej absolutnie wyjątkowej sytuacji.

Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt