chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » UZIN CARE - linia produktów do czyszczenia i pielęgnacji

UZIN CARE - linia produktów do czyszczenia i pielęgnacji

28.02.2018
UZIN CARE to nowa linia, w której znalazły się dobrze znane produkty. Jej nazwa w pełni oddaje nasz stosunek do podłóg – chcemy, aby nasze środki pomagały im zachować doskonały wygląd przez wiele lat.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin

W ramach nowej linii obecnie dostępnych jest sześć produktów.

UZIN Refresher - do usuwania zadrapań z wykładzin elastycznych. Do stosowania miejscowego. Szybko retuszuje drobne uszkodzenia powierzchni, nie zmieniając przy tym stopnia jej połysku. Jest bardzo wydajny. Efekt widoczny jest natychmiast, a pełną twardość powierzchnia osiąga po 3-4 godzinach.

REKLAMA:


UZIN Resilient Care – środek do codziennego czyszczenia podłóg elastycznych oraz kamiennych w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Wyróżnia go neutralne pH, dzięki czemu produkt jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni posadzek.

UZIN Basic Cleaner – produkt do gruntownego czyszczenia opornych zabrudzeń na podłogach elastycznych. Z łatwością usuwa stare warstwy środków pielęgnacyjnych, woski, tłuszcze. Nadaje się do oczyszczania podłogi przed nałożeniem na nią nowych powłok ochronnych. Jest bardzo wydajny – jeden kanister wystarcza na ok. 125 m kw. powierzchni.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt