chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa edycja katalogu Weber już dostępna!

Nowa edycja katalogu Weber już dostępna!

28.02.2018
Nowy sezon budowlany już za chwilę. Jeszcze przed startem tego gorącego dla budowlanki okresu, Weber prezentuje nowy katalog produktów, który będzie obowiązywał od 1 marca br.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber
Wśród ponad 250 produktów w portfolio, w katalogu 2018 pojawiają się także nowości, takie jak uniwersalny klej do wełny weber UNI W, farba fasadowa weber.ton metalic, masa bitumiczna webertec bitumal, szybkowiążące spoiwo do jastrychów cementowych weberfloor FIBROCEM czy cienkowarstwowa zaprawa murarska weber ZM10 fix.

Jednocześnie wraz z wprowadzeniem nowego katalogu będą obowiązywać nowe ceny na produkty Weber. „Ta pierwsza od trzech lat zmiana cen (o średnio 3,7% wzwyż), jest efektem znaczącego, globalnego wzrostu cen surowców budowlanych”, tłumaczy Kornel Dziworski, Dyrektor Generalny Weber Saint-Gobain.
REKLAMA:


Nowy katalog i cennik Weber 2018 jest już dostępny w wersji elektronicznej na stronie firmy, a za chwilę pojawi się również w punktach sprzedaży w wersji drukowanej.

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt