chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cerrad szkoli profesjonalistów z zakresu układania płyt wielkoformatowych

Cerrad szkoli profesjonalistów z zakresu układania płyt wielkoformatowych

21.02.2018
Za nami pierwsze, wiosenne spotkania Akademii Profesjonalisty Sopro. Szkolenie w Brodnicy otworzyło cykl dedykowany glazurnikom, dla których profesjonalizm, nieustanny rozwój oraz ciągłe śledzenie nowości rynkowych to nadrzędne wartości w codziennej pracy zawodowej.

Chemia budowlana - Fot. Cerrad
Fot. Cerrad
Tematem pierwszego spotkania Akademii, a co za tym idzie całego cyklu współorganizowanego przez firmę Cerrad, były niezwykle modne, ale i bardzo wymagające płyty wielkoformatowe. To niełatwe zagadnienie okazało się „strzałem w dziesiątkę”- na spotkania w Brodnicy i w Krakowie przybyło bowiem blisko 70 wykonawców o odmiennych doświadczeniach, różnych przyzwyczajeniach i jednym wspólnym celu – ciągłym pogłębianiu swojej wiedzy i szlifowaniu swoich umiejętności glazurniczych.

- Pierwsze spotkania wiosennego cyklu szkoleń uważam za niezwykle udane – zarówno ze względu na dużą frekwencję, jak również bardzo wysoki poziom organizacyjny, na który zwracali uwagę uczestnicy. Należy podkreślić, że wykonawcy, którzy brali w nich udział to grupa, którą mogę zaliczyć do prawdziwych fachowców w swojej branży – podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad.
REKLAMA:


Podczas spotkań z wykonawcami, organizator oraz współorganizatorzy skupili się na potencjale aranżacyjnym gresu, jego właściwościach, obróbce oraz doborze chemii budowlanej dedykowanej temu niezwykłemu materiałowi wykończeniowemu. Na uczestników czekała jednak jeszcze jedna niespodzianka.

- W trakcie trwania wiosennej edycji Akademii, prezentujemy zupełnie nowy, nieznany dotąd na naszym rynku, format płyt gresowych - 162x324cm oraz wyjaśniamy uczestnikom parametry techniczne, których znajomość ma znaczący wpływ na komfort pracy podczas ich montażu – podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. Na uczestnikach wrażenie zrobił nie tylko format płyt, ale też łatwość, z jaką można je docinać do różnych wymiarów - bez ryzyka niekontrolowanych pęknięć. - Mam nadzieję, że dzień spędzony z nami spełnił oczekiwania i dał nowy wiatr w żagle wszystkim przybyłym, którzy planują pracować z okładzinami wielkoformatowymi – dodaje Artur Sieczka.

Zapraszamy na kolejne spotkania dotyczące okładzin megaformatowych:


08.03. Rzeszów – Megaformaty
27.03. Poznań – Megaformaty
05.04. Warszawa - Megaformaty
18.04. Katowice - Megaformaty
24.04. Biłgoraj - Megaformaty
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt