chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » V33 z wyróżnieniem Dobra Marka 2017

V33 z wyróżnieniem Dobra Marka 2017

13.02.2018
Firma V33, jeden z wiodących europejskich producentów farb dekoracyjnych i renowacyjnych oraz produktów do drewna, wyróżniony został certyfikatem Dobra Marka 2017. Tytuł ten stanowi potwierdzenie jakości, innowacyjności oraz zaufania, jakim marka cieszy się zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Chemia budowlana - Fot. V33
Fot. V33
Grupa V33 wywodzi się z Francji, choć dziś obecna jest już na większości rynków europejskich. Firma od równo 60 lat dostarcza rozwiązania z najwyższej półki do dekoracji wnętrz oraz konserwacji drewna. W ofercie firmy znajdują się innowacyjne produkty, dzięki którym z naszych aranżacji i mebli możemy wydobyć to, co najlepsze.

Miłośnicy naturalnych materiałów docenią szeroki wybór środków ochrony drewna: impregnatów, lazur, lakierów do parkietu, bejc czy olejów do powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Ci, którzy z kolei lubią w swoim wnętrzu coś zmalować, wybierać mogą spośród szerokiej palety farb renowacyjnych oraz wielopowierzchniowych, m.in. do drewna, metalu, laminatów czy ceramiki. Farbami V33 pokryjemy m.in. podłogi, ściany wewnętrzne, sufity, meble, drzwi, boazerie, a także elewacje oraz podłoża betonowe.
Przeczytaj również: Konsumenci wyróżnili V33!
REKLAMA:


Stworzenie dobrego produktu wymaga doświadczenia i wiedzy. Zarówno o materiale, jak i samych gustach oraz preferencjach klientów. Najlepsze rozwiązania zdobywają nagrody i rekomendacje projektantów wnętrz, a także zyskują uznanie w oczach konsumentów. Następnie, jako integralna część domowych aranżacji, cieszą oko i dają gwarancję długiej oraz bezproblemowej eksploatacji. Z produktów V33 chętnie korzystają zarówno domowi majsterkowicze, jak i profesjonalni wykonawcy, co świadczy o dużym zaufaniu, jakim cieszy się marka. Potwierdzeniem owego zaufania jest tytuł Dobra Marka 2017.

Jednym z głównych priorytetów naszej firmy jest Klient. Traktujemy go jak Partnera. Rozumiemy jego potrzeby – wyjaśnia Wojciech Kręglewski, Prezes Zarządu firmy V33 Polska. – Wyróżnienie Dobra Marka jest dla nas bardzo cenne, gdyż przyznaje je się w oparciu o kompleksowe i skrupulatne badania konsumenckie. Opinie użytkowników – zarówno tych indywidualnych, jak i profesjonalnych – stanowią dla nas najcenniejszą informację. To dzięki nim wiemy, jak możemy rozwijać i udoskonalać nasze rozwiązania – dodaje.

W procedurze przyznawania tytułu Dobra Marka 2017 kryteriami oceny były m.in. pozycja rynkowa marki, jej progres, jakość oferowanych produktów oraz stopień zaufania, jakim konsumenci i klienci darzą produkty z charakterystycznym logiem V33. Spośród wszystkich rozwiązań firmy, to szczególne wyróżnienie przyznano linii produktów renowacyjnych. Jak podkreśla Wojciech Kręglewski, ten segment farb wprowadził niemałą rewolucję na rynku wnętrzarskim. – Do tej pory słowo „remont” w kontekście kuchni czy łazienki kojarzyło się z dużym przedsięwzięciem, dużymi nakładami finansowymi i… dużym kłopotem. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy nadać wnętrzom nowe życie bez konieczności kucia płytek czy kosztownej wymiany mebli. To łatwe, szybkie i tanie. Słowem: dla każdego – wyjaśnia.

Rustykalne aranżacje wracają do łask, a to oznacza rosnące zainteresowanie godnymi zaufania produktami do renowacji wnętrz. Marka V33, jak dotąd doceniana głównie za kompleksową ofertę środków ochrony drewna, potwierdza swoją jakość oraz coraz silniejszą pozycję również w segmencie farb. Takie połączenie to gwarancja udanej renowacji!

Autor: V33 Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy V33 Polska
Nowości z firmy V33 Polska
Czytelnia firmy V33 Polska
Poradnik firmy V33 Polska
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt