chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Podwójna dawka wiedzy. Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

Podwójna dawka wiedzy. Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

07.02.2018
Początek sezonu budowlanego to czas, gdy kalendarze profesjonalnych wykonawców zaczynają wypełniać się zleceniami, a te, z roku na rok, wymagają od nich uważnego śledzenia nowości z branży. Dlatego, tej wiosny, Organizator oraz Partnerzy Akademii Profesjonalisty przygotowali dla uczestników nie lada niespodziankę – ta odsłona szkoleń to podwójna okazja do zdobycia szerokiego spektrum wiedzy na temat profesjonalnych prac glazurniczych.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
- Łącząc dobre praktyki wykonawcze z innowacjami produktowymi, przygotowaliśmy dla uczestników Akademii Profesjonalisty dwa warianty tematyczne szkoleń – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro.

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się jesienne spotkania, organizatorzy zdecydowali się na kontynuację edycji „Nowoczesna Łazienka”, którą swoim know-how i doświadczeniem wesprą: producent okładzin ściennych i podłogowych – Ceramika Paradyż oraz producent nowoczesnych odwodnień prysznicowych – firma I-Drain.
REKLAMA:


Wiosenna edycja odkryje przed profesjonalistami również zagadnienia związane z niezwykle modnymi i nowoczesnymi megaformatami, które doskonale uzupełniają niebanalne aranżacje modernistycznych wnętrz. Tę odsłonę wspierają i współorganizują dwaj specjaliści w dziedzinie pracy z okładzinami wielkoformatowymi: producent narzędzi glazurniczych – firma Raimondi oraz producent designerskich okładzin – firma Cerrad.

- Płyty wielkoformatowe od lat cieszą się sympatią architektów i inwestorów, a panująca moda na minimalizm i nietypowe formaty okładzin otwierają przed nimi coraz to nowe możliwości kompozycyjne – podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. – Dlatego, podczas spotkań z wykonawcami skupimy się zarówno na potencjale aranżacyjnym gresu, jego właściwościach, jak również zaprezentujemy zupełnie nowy, nieznany dotąd na naszym rynku, format płyt gresowych. Ale o tym opowiemy już podczas szkoleń – zapowiada ekspert firmy Cerrad.

Całość programu uzupełni wiedza i doświadczenie Organizatorów Akademii Profesjonalisty. - Podczas obu cykli skoncentrujemy się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro. Doradcy techniczni Sopro zaprezentują m.in. jak rozplanować prace okładzinowe w łazience i w jaki sposób poprawnie zamontować odpływ liniowy oraz opowiedzą jak dobrać odpowiednią hydroizolację podpłytkową oraz o czym warto pamiętać podczas montażu okładzin wielkoformatowych, czy też mozaiki szklanej.Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Kalendarz spotkań:


07.02. Brodnica – Megaformaty
14.02. Kraków – Megaformaty
21.02. Białystok - Nowoczesna łazienka
28.02. Opole - Nowoczesna łazienka
08.03. Rzeszów – Megaformaty
14.03. Gdańsk - Nowoczesna łazienka

27.03. Poznań – Megaformaty
05.04. Warszawa - Megaformaty
18.04. Katowice - Megaformaty
24.04. Biłgoraj - Megaformaty
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt