chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Gorące emocje w środku zimy – kolejny sukces Śnieżka Winter Cup!

Gorące emocje w środku zimy – kolejny sukces Śnieżka Winter Cup!

05.02.2018
Mimo zimy, piłkarski plac gry w Dębicy rozgrzały pozytywne, sportowe emocje. Wszystko dzięki turniejowi Śnieżka Winter Cup, który w najnowszej odsłonie zgromadził ponad 700 młodych zawodników z 60 drużyn reprezentujących kilka województw. Zawody po raz kolejny wsparła Śnieżka.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Pasja, zaangażowanie, wola zwycięstwa, a jednocześnie gra fair play. To wszystko można było obserwować w ramach 11. już edycji Śnieżka Winter Cup. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 2006-2001, dla których była to niepowtarzalna okazja, by poczuć ducha sportowych zmagań. Przez 4 weekendy zawodnicy rozgrywali mecze w 6 grupach wiekowych. Turniej, organizowany przez LKS Igloopol Dębica przy wsparciu Śnieżki, zakończył się 13 stycznia 2018 br. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar, a każdy z zawodników – medal.

Rozgrywki z roku na rok przyciągają zainteresowanie młodych adeptów sztuki piłkarskiej. – Śnieżka Winter Cup promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, co w przypadku dzieci jest szczególnie istotne. Jeśli człowiek już w dzieciństwie poczuje, że sport sprawia mu radość, później będzie go z chęcią uprawiać. Najważniejsza jest przecież dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu – mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


Śnieżka Winter Cup wpisuje się w liczne inicjatywy społeczne na rzecz dzieci i młodzieży, które wspiera FFiL Śnieżka SA. Zakończona właśnie odsłona turnieju, podobnie jak do tej pory, rozgrywana była w hali MOSiR w Dębicy.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt