chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » VI edycja AKADEMII KREISEL

VI edycja AKADEMII KREISEL

05.02.2018
Szkolenia organizowane są dla wykonawców na terenie całej Polski. Odbywają się w fabrykach KREISEL (Będzin, Ujazd, Lubień Kujawski). Ze względu na warsztatowy charakter szkoleń, preferowane są grupy liczące od 12 do 18 osób.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel
W ramach kursu uczestnicy mają możliwość zapoznania się zarówno z produktami firmy KREISEL, jak również z technologią ich nakładania. Podczas spotkań przekazywane są praktyczne wskazówki i informacje na temat nowości produktowych.

W części praktycznej natomiast demonstrowane są sposoby stosowania prezentowanych w czasie szkoleń wyrobów Każdy uczestnik ma także możliwość przyjrzenia się z bliska właściwościom technologicznym produktów omawianych w ramach zajęć. Każda z osób biorących udział w Akademii KREISEL otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

REKLAMA:


Wszystkich Państwa, którzy chcą poznać najnowsze technologie oraz produkty, a także doskonalić swoje umiejętności z zakresu doboru i stosowania materiałów firmy KREISEL, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!

Najbliższe terminy:


09.03.2018 - Ujazd - Systemy glazurnicze, nowości produktowe
16.03.2018 -Lubień Kujawski- Systemy glazurnicze, nowości produktowe
23.03.2018 - Będzin - Systemy glazurnicze, nowości produktowe

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Kreisel
Nowości z firmy Kreisel
Czytelnia firmy Kreisel
Poradnik firmy Kreisel
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt