chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Bezpłatne doradztwo od Akademii Technicznej PPG Deco

Bezpłatne doradztwo od Akademii Technicznej PPG Deco

01.02.2018
Rozpoczęcie prac remontowych w nowym miejscu niesie za sobą wiele wyzwań. Nie wiemy, z jakimi problemami będziemy musieli się zmierzyć. Nie możemy jednak pozwolić sobie na marnowanie czasu i materiałów, dlatego tak bardzo istotne jest dopasowanie produktów do podłoża, na którym pracujemy. Z pomocą przychodzi Zespół Serwisu i Aplikacji Akademii Technicznej PPG Deco, oferujący fachowe doradztwo na placu budowy.

Chemia budowlana - Fot. PPG Deco
Fot. PPG Deco
Kiedy stykamy się z nietypowym zadaniem, nowym podłożem czy problemem, który wymaga skomplikowanej wiedzy, nie powinniśmy rozwiązywać ich metodą prób i błędów. W grę wchodzą często duże pieniądze: firmy inwestują zazwyczaj w hurtowe ilości produktów. Zaoszczędzimy także cenny czas, jeśli unikniemy konieczności naprawiania skutku ewentualnej pomyłki.

Wielu fachowców styka się z nietypowymi zadaniami czy trudnymi warunkami panującymi podczas remontu. Dotyczy to często dużych powierzchni, budynków użyteczności publicznej: szkół, szpitali czy kościołów – tłumaczy Robert Gwardecki z Akademii Technicznej PPG Deco. – To właśnie dlatego powołaliśmy zespół zajmujący się aplikacjami różnych systemów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i dać okazję do wspólnego przepracowania problemów na miejscu inwestycji.
REKLAMA:


Zespół Serwisu i Aplikacji Akademii Technicznej PPG Deco służy fachowym doradztwem technicznym z zakresu zabezpieczania parkietów, aplikacji farb i emulsji wewnętrznych, ETICS oraz elewacji. Wykonawcy mogą skorzystać z jego pomocy przy doborze rozwiązań systemowych, poradzić się w kwestiach technik dekoracyjnych, zasięgnąć instruktażu szkoleniowego jeszcze przed rozpoczęciem prac lub w trakcie ich trwania czy też poprosić o pomoc w razie problemów aplikacyjno-technicznych.

Z bezpłatnego doradztwa technicznego mogą skorzystać przede wszystkim ci, którzy ukończyli szkolenie Akademii Technicznej dla profesjonalnych wykonawców i korzystają w swojej pracy z produktów marek PPG.

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt