chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pięciowarstwowy wkład do kuwety malarskiej i kuweta ręczna EKO-INSET od Blue Dolphin

Pięciowarstwowy wkład do kuwety malarskiej i kuweta ręczna EKO-INSET od Blue Dolphin Tapes

12.01.2018
Czy masz już dość mycia wiadra, kuwety po malowaniu? Zastanawiałeś się w jaki sposób szybko pomalować wieloma kolorami bez mycia wiadra, kuwety oszczędzając czas i pieniądze?

Jeżeli tak to firma Blue Dolphin Tapes prezentuje EKO-INSET który rozwiąże ten problem.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin Tapes
Fot. Blue Dolphin Tapes

Pięciowarstwowy wkład do wiader malarskich EKO-INSET jest idealnym rozwiązaniem podczas malowania ścian na wiele kolorów. Używając EKO-INSET nie tracisz czasu na mycie wiadra lub kuwety przed kolejnym malowaniem. Tym samym oszczędzasz czas, pieniądze oraz wodę, a także dbasz o środowisko nie wpuszczając toksycznych zanieczyszczeń!
REKLAMA:


Jak działa EKO-INSET do wiadra malarskiego?Chemia budowlana - Fot.
Fot.

Przed malowaniem należy włożyć pięciowarstwowy wkład EKO-INSET do wiadra malarskiego. Następnie należy wlać farbę i malować pomieszczenie na wybrany kolor. Po zakończeniu prac malarskich jednym kolorem, należy wyjąć jeden wkład i wyrzucić do kosza. Następnie możemy wlać kolejną farbę do wkładu i malować na inny dowolny kolor bez potrzeba mycia wiadra malarskiego.

5 kolorów w jednym wiaderku bez mycia


Chemia budowlana - Fot.
Fot.

Jak działa EKO-INSET w kuwecie ręcznej?


Chemia budowlana - Fot.
Fot.

Wlej farbę i pomaluj pomieszczenie na wybrany kolor. Po zakończeniu prac malarskich jednym kolorem, należy wyjąć jeden wkład i wyrzucić do kosza. Następnie możemy wlać kolejną farbę do kuwety i malować na inny dowolny kolor bez potrzeba mycia kuwety malarskiej.

5 kolorów w jednej kuwecie bez mycia


Chemia budowlana - Fot.
Fot.
Autor: XL - TAPE - INTERNATIONAL - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy XL - TAPE
Nowości z firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Czytelnia firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Poradnik firmy XL - TAPE - INTERNATIONAL
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt