chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy numer Baumit Magazynu

Nowy numer Baumit Magazynu

21.12.2017
Najnowszy numeru Baumit Magazynu, a w nim informacje o nowoczesnych technologiach i aktualnych trendach budowlanych, praktyczne porady, inspiracje, interesujące wywiady oraz emocjonujące rozstrzygnięcia. Wszystko zorientowane na jeden cel – by wszyscy ludzie mieszkali ładniej, zdrowiej i oszczędniej.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Baumit Magazyn koncentruje się wokół branży budowlanej, która wciąż się rozwija i wymaga stałej obserwacji. Z tego powodu firma Baumit przygotowała szereg artykułów skierowanych do wykonawców, architektów, inwestorów i dystrybutorów oraz przedstawicieli mediów zainteresowanych pomysłami z przyszłością oraz ciekawostkami ze świata architektury i budownictwa.

Bieżący numer to przede wszystkim kolejna porcja informacji dla czytelników, którzy cenią sobie jakość i chcą wiedzieć, co w branżowej trawie piszczy. Przeczytacie m.in. jak sięgając po odpowiednie materiały do wykończenia ścian zadbać o zdrowy mikroklimat wnętrz. Poznacie też niekonwencjonalne zastosowanie betonu. W numerze także gratka dla miłośników architektury, a więc cykl artykułów przedstawiających niebanalne realizacje. Zwolennicy nowoczesnych form z pewnością zainteresują się lekturą tekstu o domu jednorodzinnym w Jerzmanowicach. Coś dla siebie znajdą także czytelnicy ceniący ciekawe rozwiązania rewitalizacyjne. Dla nich zespół redakcyjnych opracował artykuły, obsadzając w rolach głównych budynek biurowy szczecińskiego oddziału Enea S.A. oraz dworzec wyspowy w Bydgoszczy.
REKLAMA:


Zimowo-wiosenne wydanie to także spora dawka ekscytacji związanych ze zdrową rywalizacją. Zagłębiając się w jego lekturę czytelnicy poznają zwycięzcę wrocławskiej edycji akcji „ColorLove Przedszkole”. W magazynie ponadto relacja z finału Baumit Ligi Mistrzów! Ale na tym jeszcze nie koniec emocji. Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu Fasada Roku 2017, będącego wstępem do jego międzynarodowej odsłony – Baumit Life Challenge. O tym, komu w udziale przypadnie tytuł Europejskiej Fasady Roku dowiemy się już w czerwcu 2018 r.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt