chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Uzin zmienia nazwę na Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Uzin zmienia nazwę na Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

21.12.2017
Od 15 grudnia 2017 firma Uzin nazywa się Uzin Utz Polska Sp. z o.o. Nowa nazwa jeszcze lepiej odzwierciedla przynależność do globalnego koncernu Uzin Utz – firmy z ponad 100-letnimi tradycjami, obecnej w 49 państwach na całym świecie.

Chemia budowlana - Fot. Uzin Utz Polska
Fot. Uzin Utz Polska
Uzin w Polsce od początków swojego istnienia jest samodzielnie funkcjonującą filią niemieckiego Uzin Utz z siedzibą w Ulm – organizacji z bogatymi tradycjami, nastawionej na rozwój i długofalową współpracę z partnerami. Działania i asortyment ukierunkowane są na zaspokajanie potrzeb polskich wykonawców. Dlatego firma zapewnia, że zmiana nazwy ma jedynie na celu unifikację identyfikacji koncernu na wszystkich rynkach. Produkty i serwis, a także osoby kontaktowe pozostają niezmienione.

Nie zmienia się również adres firmy, numery telefonów, adresy e-mail, numer KRS oraz NIP.
Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt