chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma MITECH rozpoczęła szkolenie techników budownictwa

Firma MITECH rozpoczęła szkolenie techników budownictwa

11.12.2017
5. grudnia 2017r. w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu lokalna firma MITECH zrealizowała dla uczniów technikum budowlanego pierwsze profesjonalne szkolenie w zakresie wykonywania tynków cienkowarstwowych i dekoracyjnych.

Chemia budowlana - Fot. Mitech
Fot. Mitech
Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej, w której uczniowie zostali zapoznani z produktami wytwarzanymi przez firmę Mitech, ich właściwościami i zaletami. W drugiej części odbyły sie warsztaty i ćwiczenia praktyczne. Przedstawiciele firmy Mitech, specjaliści – technolodzy, panowie Jarosław Maślanka i Kamil Pochopień zaprezentowali uczniom technologie i zasady nakładania oraz wykańczania poszczególnych rodzajów tynków, po czym nadzorowali ćwiczenia wykonywane przez samych uczniów. Szkolenie zostało potwierdzone imiennymi certyfikatami, a uczestnicy obdarowani przez firmę zestawami materiałów promocyjnych, gadżetami i słodkimi krówkami.

Autor: mitech - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy mitech
Nowości z firmy mitech
Czytelnia firmy mitech
Poradnik firmy mitech
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt