chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Konsumencki Lider Jakości dla RIGIPS

Konsumencki Lider Jakości dla RIGIPS

29.11.2017
Z przyjemnością informujemy że marka RIGIPS zdobyła I miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii: „Płyty gipsowo-kartonowe”. Wyróżnienie zostało przyznane głosami klientów, w badaniu przeprowadzonym przez redakcję „Strefy Gospodarki”, ogólnopolskiego dodatku Dziennika Gazety Prawnej.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Badanie realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmuje wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Tegoroczną edycję badania przeprowadzono z udziałem rekordowej liczby, ponad 11 tysięcy respondentów. W projekcie identyfikowany był m.in. stopień rozpoznawalności produktów i usług (wskaźnik świadomości marki) oraz poziom lojalności wobec marki/producenta. Wynikiem badania jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo na rynku.

Zdrowe i nowoczesne, płyty lekkie i proste w montażu, dobra jakość – to główne skojarzenia, jakie zdaniem ankietowanych osób wiążą się z marką RIGIPS. Złote Godło i tytuł Konsumencki Lider Jakości marka RIGIPS otrzymała za sprawą ponad 1/3 głosów oddanych w kategorii „Płyty gipsowo-kartonowe". Co sprawiło, że marka RIGIPS została uznana za Lidera Jakości? W uzasadnieniach wyboru padały m.in. takie argumenty: innowacyjne, najwyższej jakości, niepowtarzalne płyty, dostosowane do potrzeb klienta, dobra jakość i przystępna cena, znam je od lat, polecił mi je znajomy i mnie nie zawiodły.
REKLAMA:


Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości przyznany nam na podstawie opinii klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Za głosami oddanymi na RIGIPS stoją osoby, które wybrały nasze produkty i są zadowolone z ich użytkowania/stosowania. Jest to dla nas dowód ogromnego zaufania, oraz potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz pozycji marki RIGIPS na rynku producentów suchej zabudowy.

W ofercie posiadamy innowacyjne produkty. RIGIPS to jedyna marka na rynku, która oferuje płytę RIGIPS PRO z miarką nadrukowaną na krawędziach. Z kolei płyta RIGIPS 4PRO to unikalny na rynku, innowacyjny produkt o czterech spłaszczonych krawędziach, który pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni, przy jednoczesnej oszczędności materiałów oraz czasu pracy. RIGIPS Habito to płyta gipsowo-kartonowa o zwiększonej wytrzymałości i odporności na uderzenia. Pozwala na zamocowanie obciążenia o wadze do 15 kg bezpośrednio do ściany przy użyciu zwykłego wkrętu do drewna. RIGIPS PRO AKU to linia specjalnych, dźwiękoizolacyjnych płyt gipsowo-kartonowych o zwiększonej izolacyjności akustycznej.

Nasze rozwiązania występują we wszystkich sektorach budownictwa. Wybierając produkty RIGIPS, użytkownik zyskuje szereg korzyści, szerokie możliwości w zakresie aranżacji wnętrz, komfort czystego powietrza, komfort akustyczny, bezpieczeństwo pożarowe oraz doradztwo techniczne na każdym etapie budowy.
Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt