chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe wydanie StoJournal

Nowe wydanie StoJournal

27.11.2017
Najnowszy numer magazynu StoJournal właśnie pojawił się na rynku. Ta cykliczna publikacja marki Sto powstała głównie z myślą o architektach, ale stanowić będzie zajmującą lekturę dla wszystkich pasjonatów dobrej architektury.

Chemia budowlana - Fot. STO
Fot. STO
StoJournal, wydawany nieprzerwanie od 2003 roku, jest czasopismem dedykowanym projektantom, architektom i inwestorom. W każdym numerze znajdują się wywiady z architektami, artykuły o ciekawych architektonicznie obiektach, przy budowie których wykorzystano produkty Sto, a także informacje o nowościach produktowych tej marki.

Najnowszy numer StoJournal otwiera wywiad z właścicielami pracowni architektonicznej Mąka Sojka Architekci. Maciej Mąka i Radosław Sojką dzielą się swoimi przemyśleniami na temat współczesnej polskiej architektury miejskiej i roli architekta w procesie jej tworzenia, a także jednego z ich najnowszych dzieł – apartamentowca będącego częścią Żoliborza Artystycznego. W bieżącym wydaniu StoJournal znajdziemy także tajwańskie centrum spotkań lokalnej społeczności, nowoczesny biurowiec zlokalizowany w obrębie niemieckiego parku technologicznego, a także centrum sportu z Saarlouis. Całość uzupełnia prezentacja najnowszej kolekcji StoSignature Interior oraz wywiad z Wojciechem Witkowskim, Managerem Produktów ds. Systemów StoCretec, który opowiada o możliwościach wykorzystywania elastycznych systemów z poliuretanowych żywic syntetycznych w zabezpieczeniu balkonów.
Przeczytaj również: Najnowsze "Sto Nowości"
REKLAMA:


Zapraszamy do lektury magazynu StoJournal! Zarówno bieżące, jak i poprzednie wydania magazynu dostępne są w formie elektronicznej na stronie internetowej STO, gdzie można je przeczytać online lub pobrać.

CHCESZ PRZECZYTAĆ NAJNOWSZE WYDANIE StoJournal - KLIKNIJ I POBIERZ numer 4/2018 eFachowcaAutor: Sto - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sto
Nowości z firmy Sto
Czytelnia firmy Sto
Poradnik firmy Sto
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt