chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Szkolenie dla wykonawców z SSRW

Szkolenie dla wykonawców z SSRW

23.11.2017
W dniach 08-09.11.2017 w naszej Akademii RIGIPS w Stawianach odbyło się kolejne już szkolenie przygotowane specjalnie dla wykonawców z SSRW (Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych). W szkoleniu wzięło udział 19 wykonawców, którzy na co dzień pracują z systemami suchej zabudowy. Tym razem spotkanie poświęcone było prawidłowej zabudowie poddasza. Poza tym pokazaliśmy nasze najnowsze taśmy do narożników RIGIPS AquaBead® Flex PRO oraz RIGIPS NO-COAT Flexible Corner.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Uczestnicy mogli również zobaczyć jak powstaje płyta i inne produkty RIGIPS podczas zwiedzania naszej Fabryki. Nasze produkty produkowane są na naturalnego gipsu dlatego też przygotowaliśmy niespodziankę i pokazaliśmy odstrzały na kopalni czyli w jaki sposób wydobywamy gips. Podczas tego spotkania udało nam się również wspólnie posadzić 20 drzew na terenie naszej Fabryki w ramach projektu zrównoważonego rozwoju. Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie tej inicjatywy.

Liczymy, że już wkrótce spotkamy się na kolejnym szkoleniu!
Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt