chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba gruntująco-malująca Knauf GRUNTiFARBA

Farba gruntująco-malująca Knauf GRUNTiFARBA

15.11.2017
Do oferty produktowej firmy Knauf dołączył nowy produkt Knauf GRUNTiFARBA, czyli farba gruntująco-malująca do wnętrz.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf
Za pomocą Knauf GRUNTiFARBA możliwe jest jednoczesne zagruntowanie i pomalowanie powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, wykonanych z płyt gipsowo kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych, a także szpachli oraz gładzi. Dzięki farbie można poprawnie przygotować powierzchnię ścian i sufitów, a stworzona za jej pomocą powłoka stanowić będzie doskonałą bazę pod farby nawierzchniowe, występujące w wielu odmianach i kolorach. Produkt jest zgodny z systemami tynkarskimi Knauf, dzięki czemu nadaje się do użycia z każdym naszym tynkiem.

- wzmacnia, gruntuje,
- farba i grunt w jednym,
- rozwiązanie systemowe,
- zmniejsza zużycie farb nawierzchniowych,
- na każdego typu podłoże,
- produkt zgodny z systemami tynkarskimi Knauf,
- oszczędność czasu i pieniędzy.
REKLAMA:


Knauf GRUNTiFARBA jest produktem bardzo łatwym w użyciu, gotowym do pracy od razu po otwarciu opakowania. Nie ma konieczności jego rozcieńczania. Można ją nakładać zarówno za pomocą specjalnego agregatu malarskiego, jak i pędzla, czy wałka malarskiego. Z myślą o tradycyjnej metodzie aplikacji wiaderka mają owalny kształt, co ułatwia nabieranie farby na wałek. Knauf GRUNTiFARBA to farba i grunt w jednym - korzystając z tego produktu oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Knauf
Nowości z firmy Knauf
Czytelnia firmy Knauf
Poradnik firmy Knauf
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt