chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » PPG Deco Polska po raz kolejny z Godłem Firmy Przyjaznej Klientowi

PPG Deco Polska po raz kolejny z Godłem Firmy Przyjaznej Klientowi

14.11.2017
Producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów ponownie został wyróżniony przez konsumentów. Program certyfikujący Firma Przyjazna Klientowi ma na celu ocenę współpracy z firmą i jakości obsługi.

Chemia budowlana - Fot. PPG Deco Polska
Fot. PPG Deco Polska
Do PPG Deco Polska należą marki: Dekoral, Dekoral Professional, Sigma Coatings, Dekoral Gold, Bondex, Drewnochron, Domalux. Ich produkty skierowane są zarówno do profesjonalnych wykonawców, jak i konsumentów indywidualnych. Poza wyrobami chemii budowlanej, w ofercie znajdziemy szkolenia i fachowe doradztwo od Akademii Technicznej PPG Deco.

Za realizację badania programu certyfikującego Firma Przyjazna Klientowi odpowiedzialna jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Badanie przeprowadzane jest wśród konsumentów marki. Jego celem jest ocena współpracy z firmą, sprawności obsługi, prawdopodobieństwa rekomendacji, ogólnego zadowolenia oraz kontaktu telefonicznego, osobistego i e-mailowego. Wyróżnienie otrzymują te firmy, które oceniono na minimum 85% w każdym badanym obszarze.
REKLAMA:


PPG Deco Polska po raz kolejny zostało laureatem programu Firma Przyjazna Klientowi. W tegorocznej edycji indeks wyniósł 95%. – Biorąc pod uwagę wcześniejsze wyniki, począwszy od roku 2014, z edycji na edycję, można zauważyć tendencję wzrostową. Najbardziej zyskała ocena kontaktu – jest większa aż o siedem punktów procentowych niż trzy lata temu. Nawet w porównaniu jedynie z poprzednim rokiem klienci częściej deklarują, że nasza marka dobrze zaspokaja ich potrzeby oraz mają zaufanie, że firma w swoich działaniach kieruje się dobrem klienta – komentuje Klara Pikiewicz, Specjalista ds. Operacyjnych i Marketingu z Akademii Technicznej PPG Deco.

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt