chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Najmodniejsze kolory na nowy sezon

Najmodniejsze kolory na nowy sezon

06.11.2017
To już tradycja - co roku Benjamin Moore wybiera paletę 23 odcieni wyznaczającą trendy kolorystyczne w danym sezonie.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

Naturalnie kolor roku Caliente AF-290 odegra wyjątkową rolę, jednak w palecie “Color Trends 2018” mamy szerszą gamę czerwieni - od bladego różu do ciemnych czerwieni, które mogą zostać użyte na wielu odmiennych elementach w domu. Zresztą wspomniana gama kolorów zawsze pełniła ważną rolę w sztuce, designie, architekturze i z pewnością znajdzie kontynuację w przyszłości.
Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

W palecie trendów 2018 trzy odcienie neutralne doskonale równoważą odważne, zdecydowane kolory i jednocześnie ocieplają klimat wnętrz.

Kolekcja obejmuje również kilka chłodniejszych tonów takich jak szarości, miękkie zielenie i jasne niebieskie odcienie, które w zależności od sposobu i miejsca ich użycia mogą pozostać neutralne lub bardziej widoczne.
REKLAMA:

W trendach na rok 2018 nie zabrakło słynnych złamanych bieli “Off-white”, które uzupełniają całą paletę kolorów, stanowiąc barwy wielu materiałów i tkanin.
Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy B.M. Polsk
Nowości z firmy B.M. Polska
Czytelnia firmy B.M. Polska
Poradnik firmy B.M. Polska
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt