chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farby bolix procare użyte w Beskidzkim Centrum Onkologicznym

Farby bolix procare użyte w Beskidzkim Centrum Onkologicznym

25.10.2017
W październiku 2017 roku najnowsza farba Bolix z linii ProCare Ag+ została wykorzystana przy remoncie BESKIDZKIEGO CENTRUM ONKOLOGII – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix
Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix

Bolix ProCare to specjalistyczny produkt dedykowany dla służby zdrowia oraz wszędzie tam gdzie muszą być spełnione najwyższe parametry jakościowe i sanitarne. Dzięki zastosowaniu jonów srebra farba może być używana na salach operacyjnych i w gabinetach zabiegowych. Jest odporna na różne szczepy bakterii oraz na zmywanie środkami dezynfekującymi używanymi w szpitalach. W Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku-Białej odremontowano rejestrację, korytarz oraz poczekalnię tomografii komputerowej w pawilonie głównym szpitala. Do wymalowań użyto zarówno farby matowej jak i satynowej.

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Bolix
Nowości z firmy Bolix
Czytelnia firmy Bolix
Poradnik firmy Bolix
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt