chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS o przyszłości w zarządzaniu nieruchomościami

ATLAS o przyszłości w zarządzaniu nieruchomościami

02.10.2017
Trwałość eksploatacyjna, piękny wygląd i wyjątkowe właściwości Systemów Ociepleń ATLAS to tematy, jakie zostały zaprezentowane uczestnikom XVII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. Odbywające się w Poznaniu wydarzenie było też doskonałą okazją do praktycznego kontaktu z produktami ATLAS.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Zarządzanie nieruchościami ściśle powiązane jest z doborem optymalnych rozwiązań mających na celu utrzymanie budynku w doskonałym stanie – zarówno wizualnym, jak i technicznym. Dostępna na rynku szeroka gama produktów w dużej mierze pomaga usuwać istniejące już problemy. O tym, jak im zapobiegać już na etapie projektowania elewacji, podczas XVII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, opowiadał uczestnikom dr inż. Mariusz Garecki, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń Atlas.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Kształtowanie elewacji to jeden z najważniejszych etapów budowlanych. Funkcją nowoczesnej fasady jest nie tylko wygląd ścian budynku. Najważniejszym zadaniem „ocieplenia“ jest bowiem zmniejszenie strat ciepła przenikającego poprzez przegrody. Dokładając do tego trwałość eksploatacyjną, odporność na porażenia biologiczne oraz atrakcyjny wygląd uzyskujemy rozwiązanie kompletne. Takim rozwiązaniem, dedykowanym zarówno inwestorom indywidualnym, jak i zarządcom nieruchomości są właśnie Systemy Ociepleń ATLAS – mówi dr inż. Mariusz Garecki z Atlas.
REKLAMA:

Zorganizowane w Poznaniu spotkanie było także okazją do praktycznego zapoznania się z szeroką ofertą produktów ATLAS. Dobór tynków, a także walory poszczególnych Zestawów Ociepleń ATLAS prezentowane były w ramach dostępnego stoiska promocyjnego.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt