chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka wśród „lokomotyw gospodarczych" Podkarpacia

Śnieżka wśród „lokomotyw gospodarczych" Podkarpacia

28.09.2017
FFiL Śnieżka SA po raz kolejny uplasowała się w gronie największych przedsiębiorstw działających w regionie podkarpackim, sklasyfikowanych w Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia, opublikowanym przez „Gazetę Codzienną Nowiny”.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

W 11. już edycji Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia zaprezentowane zostały najprężniej funkcjonujące, mające największy wpływ na ekonomiczny rozwój regionu przedsiębiorstwa. Zestawienie, które w tym roku objęło również start-upy, jest cennym źródłem informacji o kondycji i działalności podmiotów gospodarczych z Podkarpacia.

W tegorocznym notowaniu ogólnym rankingu FFiL Śnieżka SA,  czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zajęła 11. pozycję. Śnieżka znalazła się także na czwartej pozycji wśród podkarpackich spółek giełdowych notujących najwyższą stopę zwrotu z akcji.
REKLAMA:


Uroczysta Gala, na której oficjalnie ogłoszono wyniki Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odbyła się 27 września 2017 roku w G2Arena w Jasionce pod Rzeszowem. Za opracowanie metodologii Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odpowiadał Małopolski Instytut Gospodarczy.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt