chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Startuje nowy sezon szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco

Startuje nowy sezon szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco

27.09.2017
Wraz z końcem września rusza nowy sezon szkoleń dla profesjonalnych wykonawców. Jesienno-zimowy cykl organizowany przez Akademię Techniczną PPG Deco obejmuje jedno- i dwudniowe spotkania poświęcone tematyce wykończenia wnętrz, wykonywania elewacji i konserwacji drewnianych posadzek.

Chemia budowlana - Fot. PPG Deco
Fot. PPG Deco

Dla kogo?


Szkolenia dedykowane są głównie pracownikom firm wykonawczych, używającym w swojej pracy farb, tynków i lakierów. Niektóre z kursów Akademii Technicznej PPG Deco kończą się przyznaniem certyfikatu, będącym poświadczeniem wysokich kwalifikacji.

Program szkoleń


Zainteresowani tematyką systemów wykończenia wnętrz mogą wybrać trzy terminy – wrześniowy, październikowy i listopadowy. Ci, którzy wezmą udział w tym dwudniowym szkoleniu, otrzymają Złoty Certyfikat. Dwukrotnie, w październiku i listopadzie, odbędzie się też szkolenie z zakresu ociepleń i elewacji, kończące się wręczeniem Platynowego Certyfikatu. Na listopad zaplanowano kursy poświęcone tematyce technik dekoracyjnych i koloru w budownictwie oraz systemów lakierowych Domalux Professional. Każde ze spotkań poprowadzi dwóch wykwalifikowanych szkoleniowców z Akademii Technicznej PPG Deco. Zajęcia odbywają się w siedzibie AT PPG Deco we Wrocławiu.
REKLAMA:


Jak zgłosić się na szkolenie?


Bezpłatne szkolenie dedykowane jest dla tych osób, które są klientami Centrum Dekoral Professional i mają zarejestrowaną działalność lub są zatrudnieni w firmie budowlanej bądź remontowej. Jednak wszyscy ci, którzy nie spełniają tych wymogów, mogą wziąć udział po wniesieniu opłaty. Aby zapisać się na wybrane szkolenie, wystarczy odwiedzić Centrum Dekoral Professional i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po uzupełnieniu dokumentu otrzymamy potwierdzenie rezerwacji miejsca na kurs. Wszystkie sprawy związane z noclegiem i udziałem w szkoleniu można zgłosić w Centrum Dekoral Professional przy okazji zapisów. Najbliższą placówkę znajdziemy na stronie: www.centrumdekoral.pl. Organizator umożliwia także przyjazd i nocleg w przeddzień szkolenia.

Nowa forma szkoleń


W nowym cyklu przewidziano więcej godzin zajęć praktycznych niż dotychczas. Pierwszego dnia część teoretyczna została skrócona do dwóch godzin, a pozostały czas jest przeznaczony na ćwiczenie umiejętności w konkretnych zadaniach. – Dzięki rozszerzeniu oferty o więcej zajęć praktycznych uczestnicy będą mieli okazję nabyć większą wprawę i lepiej poznać prezentowane wyroby. Wielu ludzi przyznaje, że nauka poprzez praktykę jest dla nich efektywniejsza – tłumaczy Rafał Plantos z Akademii Technicznej PPG Deco.

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt