chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rozcieńczalniki do tynków mozaikowych i mas tynkarskich

Rozcieńczalniki do tynków mozaikowych i mas tynkarskich

18.09.2017
W ofercie firmy Skała Tychy pojawiły się dwa nowe produkty przeznaczone dla profesjonalnych wykonawców. Są to: Rozcieńczalnik do tynków mozaikowych oraz Rozcieńczalnik do tynków uniwersalny.

Chemia budowlana - Fot. Skała Tychy
Fot. Skała Tychy
Produkty te pozwalają dopasować parametry aplikacji do indywidualnych potrzeb wykonawcy nie powodując utraty parametrów wytrzymałościowych i eksploatacyjnych aplikowanych mas tynkarskich. Zastosowanie tych produktów pozwala całkowicie wyeliminować dodawanie wody do gotowych tynków. Opakowanie zawiera produkt w postaci gotowej do użycia.

Rozcieńczalnik do tynków uniwersalny


Rozcieńczalnik do tynków jest dodatkiem produkowanym na bazie żywicy polimerowej i dodatków uszlachetniających. Dodawany jest do tynków w celu poprawy aplikacji, bez utraty parametrów wytrzymałościowych.

REKLAMA:


- Ułatwia aplikację tynku,
- Do stosowania w zastępstwie wody,
- Nie zmienia właściwości tynku.

Rozcieńczalnik do tynków mozaikowych


Rozcieńczalnik do tynków mozaikowych jest dodatkiem produkowanym na bazie żywicy akrylowej i dodatków uszlachetniających. Dodawany jest do tynków mozaikowych w celu poprawy aplikacji, bez utraty parametrów wytrzymałościowych.

- Ułatwia aplikację tynku mozaikowego,
- Do stosowania w zastępstwie wody,
- Nie zmienia właściwości tynku.

Autor: SKAŁA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy SKAŁA
Nowości z firmy SKAŁA
Czytelnia firmy SKAŁA
Poradnik firmy SKAŁA
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt