chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Honorata Skarbek wybrała farby marki Primacol

Honorata Skarbek wybrała farby marki Primacol

11.09.2017
Honorata Skarbek, polska wokalistka sceny pop, aktywna blogerka i youtuberka, jest obecnie na etapie wykańczania swojego nowego mieszkania. Do pomalowania wnętrz na biało i stworzenia efektów dekoracyjnych wybrała produkty marki Primacol.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Stylem dominującym w mieszkaniu Honoraty będzie glamour, a wiodącymi kolorami będą biel i szarość. Do pomalowania sufitów i ścian na biało artystka wybrała farbę Essentia Primacol Professional. To luksusowa biała farba do wnętrz, o satynowym wykończeniu. Charakteryzuje się najwyższą siłą krycia oraz niezwykle trwałą i odporną na zmywanie powłoką. Essentia Primacol Professional jest produktem ekologicznym i całkowicie bezpiecznym dla użytkownika. Farba spełnia normę EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” – gwarantuje najniższą emisję metali ciężkich i szkodliwych substancji lotnych.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Natomiast do stworzenia efektów dekoracyjnych wokalistka zdecydowała się na farbę dekoracyjną Royal Silk Primacol Decorative w kolorze Pluton (odcień szarości). To farba dekoracyjna, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami. Po nałożeniu na ścianę tworzy trwałą, odporną na zmywanie powłokę, która daje efekt jedwabiu.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Wymienione farby zostały wykorzystane we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu. Honorata do tego stopnia zainteresowała się technologią aplikacji farby Royal Silk, że postanowiła własnoręcznie nałożyć produkt na ścianę. Artystka nagrała siebie w trakcie pracy i opublikowała ten materiał na swoim blogu, aby udowodnić, że temat DIY nie jest jej obcy.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

-Już na etapie kupna mieszkania miałam określoną wizję, jak będzie ono wyglądać – mówi Honorata Skarbek. Mając w głowie projekt, zaczęłam szukać produktów, które najlepiej by do tej wizji pasowały. Moją uwagę zwróciła farba Royal Silk Primacol Decorative, bo efekt dekoracyjny jaki daje był bardzo spójny z tym, co chciałam uzyskać. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych, dlatego przy wyborze właściwego koloru posiłkowałam się opiniami moich fanów. W rezultacie wybraliśmy odcień szarości o nazwie Pluton. W trakcie realizacji postanowiłam spróbować swoich sił i nałożyłam część farby własnoręcznie. To bardzo fajne doświadczenie, a mieszkanie stało się jeszcze bardziej moje.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Honorata Skarbek to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Pod koniec 2011 roku była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu GOOGLE. Jej debiutancki album pt. „Honey”, wydany 28.03.11, uzyskał status złotej płyty. Wszystkie piosenki i teledyski artystki w sieci zostały obejrzane ponad 100 milionów razy. Honorata Skarbek od 10 lat odnosi ogromne sukcesy w internecie. Prowadzi jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestyle’owych w Polsce, który od początku swojej aktywności uzbierał ponad 100 milionów odsłon (www.honorata-skarbek.com). Jesienią bieżącego roku ma pojawić się nowy singiel i teledysk zapowiadający kolejny album artystki. Premiera płyty jest przewidziana jeszcze na ten rok.
Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt