chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cykl kreatywnych warsztatów stolarskich z Drewnochronem już za nami!

Cykl kreatywnych warsztatów stolarskich z Drewnochronem już za nami!

11.09.2017
Pasjonaci drewna i DIY mieli okazję zrealizować swoje autorskie projekty podczas cyklu Kreatywnych Warsztatów z Drewnochronem. W pięciu miastach w Polsce organizowane były bezpłatne zajęcia dla miłośników majsterkowania, podczas których uczestnicy mogli skonstruować funkcjonalne i ozdobne przedmioty do domu i ogrodu. Cykl warsztatów potrwał od 3 czerwca do 15 lipca br.

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron

Efekty prac były zaskakujące. Cykl rozpoczęło spotkanie we Wrocławiu, na którym uczestnicy dostali gotowe elementy, z których mogli samodzielnie złożyć doniczki. I choć każdy otrzymał identyczne fragmenty, projekty znacznie się od siebie różniły. Wystarczyło inaczej ułożyć poszczególne kawałki drewna, pomalować w nietypowy sposób. To natchnęło organizatorów do niewielkiej zmiany koncepcji. Każde kolejne warsztaty dawały już zupełną swobodę projektu. Świetnym przykładem były zajęcia z Gdyni, skupiające się na wykorzystaniu europalet. Jeden z uczestników całkowicie rozebrał paletę do pojedynczych desek, aby móc idealnie odwzorować swój pierwotny zamysł.

Uczestnicy mieli okazję pobudzić swoją kreatywność i stworzyć własną interpretację zadanego tematu. Nie brakowało pomysłowych projektów. Podczas grupowych warsztatów powstał między innymi stolik z palet przyozdobiony obrazem namalowanym niebieską Lakierobejcą 2w1. Każdy mógł zabrać swoje dzieło do domu. – Nawet wówczas, gdy mieliśmy do czynienia z większymi konstrukcjami, takimi jak stoliki czy ławki, nie było problemu z transportem. Ci, którzy przybyli na zajęcia samochodem, oferowali pozostałym pomoc w dostarczeniu do domu ich dzieł. Nie było też kłopotu, aby przechować je w pracowni i odebrać w innym dniu – opowiada Kamila Adamczyk-Fojt, brand manager marki Drewnochron.
REKLAMA:
Ciekawe okazało się też późniejsze życie projektów. Jedna z uczestniczek, pani Agnieszka Zagórska, jakiś czas po warsztatach udostępniła na facebookowej grupie zdjęcia skonstruowanej przez siebie ławki. Zasadziła w jej oparciu poziomkowy kwietnik.

Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Drewnochro
Nowości z firmy Drewnochron
Czytelnia firmy Drewnochron
Poradnik firmy Drewnochron
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt