chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka po raz kolejny wspiera „Bezpieczną drogę do szkoły”!

Śnieżka po raz kolejny wspiera „Bezpieczną drogę do szkoły”!

11.09.2017
Szkolne wyprawki i mnóstwo atrakcji – tak w skrócie można opisać finał 6. edycji akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, adresowanej do dębickich pierwszoklasistów. Również w tym roku do projektu dołączyła Śnieżka, fundując dla wszystkich 505 uczniów plecaki i zapraszając najmłodszych do wspólnego malowania 100-elementowej kolorowanki o powierzchni 120 m2.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
„Bezpieczna droga do szkoły” to ważna akcja dla najmłodszych uczniów w Dębicy. Podobnie jak w poprzednich edycjach organizowanego przez Miasto Dębica przedsięwzięcia, pierwszoklasiści otrzymali wyjątkowe wyprawki w postaci plecaków od FFiL Śnieżka oraz ich wyposażenie, ufundowane przez Firmę Oponiarską Dębica. Podczas spotkania nie zabrakło również edukacji – dzieci uczyły się, jak świadomie i odpowiedzialnie poruszać się po drodze oraz jakie zagrożenia mogą spotkać je w drodze do szkoły i podczas powrotu do domu, zarówno wtedy, gdy poruszają się pieszo, jak i na rowerze.

Specjalną niespodziankę przygotowała dla nich również Śnieżka – młodzi artyści mogli spróbować swoich sił na wielkiej malowance o powierzchni 120 metrów kwadratowych, w formie ponad stu puzzli do pokolorowania. Tematem pracy było miasteczko ruchu drogowego, które dzieci kolorowały w grupach. Po złożeniu ogromnego obrazu nastąpiła jego ekspozycja, w której pomogła Państwowa Straż Pożarna. – To już nasz kolejny rok z „Bezpieczną drogą do szkoły” i również tym razem, poza ufundowaniem plecaków, postawiliśmy na wspólną kolorową zabawę. Efektem tej kreatywnej współpracy jest stworzony przez pięciuset małych artystów wyjątkowy obraz, którego motywem przewodnim są znaki drogowe. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć to – dosłownie i w przenośni – wielkie dzieło, ucząc i bawiąc się jednocześnie – mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej, FFiL Śnieżka SA.
Przeczytaj również: Kolorowe laboratoria od Śnieżki
REKLAMA:


Głównym celem akcji, organizowanej od 6 lat, jest propagowanie bezpiecznego zachowania na drodze wśród dzieci. W wydarzenie angażują się również przedstawiciele służb mundurowych, którzy w specjalnie wydzielonych strefach mogli odpowiedzieć na najtrudniejsze dziecięce pytania. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia samochodów polskich służb oraz przyjrzenie się ich pracy. Wydarzenie zostało zorganizowane na stadionie sportowym przy ulicy Akademickiej w Dębicy.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt