chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Fischer stanął na podium Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia

Fischer stanął na podium Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

04.09.2017
Niemiecki jeździec sportowy i ambasador marki fischer po raz kolejny stanął na podium Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Michaela Junga podczas zawodów w Strzegomiu wspierał team fischer. Producent systemów zamocowań był również jeden ze sponsorów sportowej imprezy.

Złoty olimpijczyk z Londynu zdobył podwójny srebrny medal (indywidualny i drużynowy) w WKKW 2017 rozgrywanym w Morawie k. Strzegomia. Michael Jung na 12-letniej klaczy fischerRocanie jako jeden z dwóch zawodników bez punktów karnych pokonał m.in. cross - bieg terenowy z przeszkodami. W klasyfikacji generalnej niemiecki zawodnik ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji, tuż za rodaczką Ingrid Klimke.
Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer
Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer

Team fischer był przez cały czas obecny na miejscu i wspólnie z dżokejem świętował sportowy sukces. Współpraca między Michaelem Jungiem i Grupą fischer rozpoczęła się w 2012 roku i w najbliższych latach będzie nadal kontynuowana. Postawa sportowca i jego styl odzwierciedlają ważne dla marki wartości. – Grupa fischer jest głównym sponsorem zawodnika od 5 lat. Widocznym znakiem współpracy jest oczywiście logo marki, które można dostrzec na koszuli, spodniach zawodnika czy nausznikach konia, ale łączą nas przede wszystkim wspólne wartości. Michael Jung uosabia cechy, które są ważne dla marki fischer. Jest nowatorski w swojej pracy, pokazuje, jak ważne jest samodzielne działanie, które nie pozostaje sprzeczne z duchem zespołu. Jest wiarygodny, niezawodny i świetnie radzi sobie z przeszkodami. Jesteśmy dumni, że tak wybitny sportowiec reprezentuje naszą markę – mówi Artur Pławny, dyrektor ds. marketingu i strategii produktowej.

Producent systemów zamocowań był również jednym ze sponsorów całego wydarzenia, w którego organizację zaangażował się podczas przygotowań do konkursu. Przeszkody jeździeckie zostały zbudowane m.in. za pomocą wkrętów fischer. – Do konstrukcji drągów na torach wykorzystano długie wkręty typu Power-Fast, które pozwalają sprawnie stworzyć bezpieczne łączenie w każdym rodzaju drewna. Pewne mocowanie przeszkód, które pokonywali zawodnicy i konie, było tutaj bardzo istotne – dodaje Artur Pławny z fischerpolska. Rozgrywane w Strzegomiu zawody dla fischerpolska były też okazją do zaprezentowania swojej oferty i podziękowania Klientom i Partnerom za wspólne 20 lat obecności marki w Polsce. Podczas całej imprezy dla wszystkich goście było dostępne specjalnie przygotowane na tę okazję stoisko.
Przeczytaj również: 20-lecie marki fischer w Polsce
REKLAMA:


WKKW, czyli tzw. trójbój jeździecki jest najbardziej widowiskową konną dyscypliną. Składa się z 3 prób: ujeżdżenia, crossu i skoków przez przeszkody. Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego były rozgrywane od 17 do 20 sierpnia 2017 w Morawie k. Strzegomia. Po raz pierwszy w Polsce można było na żywo podziwiać zmagania najlepszych jeźdźców i amazonek z 19 krajów świata.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt