chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Finał letnich seansów ze Śnieżką

Finał letnich seansów ze Śnieżką

04.09.2017
Ciepłe wieczory, wygodne leżaki i europejskie produkcje, inspirujący konkurs… a wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze – tak w skrócie można opisać seanse filmowe organizowane w lipcu i sierpniu przy Domu Kultury Śnieżka w Dębicy. Niestety, oprócz wakacji żegnamy także Kino Letnie, działające przy wsparciu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Zabytkowy park przy ul. Bojanowskiego w Dębicy gromadził w piątkowe wakacyjne wieczory fanów kina pod chmurką. Już drugi rok z rzędu seanse pod gołym niebem cieszyły się wśród widzów ogromną popularnością, czasami brakowało wręcz leżaków dla wszystkich chętnych. Jednak nawet to nie przeszkadzało kinomanom w uczestnictwie w piątkowych projekcjach – w ruch poszły zapasowe krzesełka i ciepłe koce.

Lipcowe seanse upłynęły pod znakiem francuskich komedii, z kolei w sierpniu można było obejrzeć europejskie dramaty. Podczas każdej projekcji na widzów czekały niespodzianki, a raz w miesiącu trzej zwycięzcy organizowanego przez Śnieżkę konkursu „Kino latem malowane” otrzymywali nagrody główne – produkty z katalogu Śnieżki na letnie remonty.
REKLAMA:


Organizatorzy już teraz zapowiedzieli kontynuację projektu w kolejne wakacje. Bez wątpienia również w trzeciej edycji Kina Letniego nie zabraknie niespodzianek i kolorowych nagród od Śnieżki.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt