chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Raport Zrównoważonego Rozwoju Fabryki RIGIPS - Stawiany

Raport Zrównoważonego Rozwoju Fabryki RIGIPS - Stawiany

04.09.2017
Znajdują się w nim informacje dotyczące naszej działalności związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa, ochroną środowiska, rozwojem pracowników oraz zaangażowaniem społecznym.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Fabryka RIGIPS – Stawiany od samego początku pracuje tak aby minimalizować niekorzystny wpływ jakie duży zakład produkcyjny może wywierać na otoczenie. Dokładamy wszelkich starań aby nasz rozwój przebiegał w sposób zrównoważony. Dowodem na to jest uzyskany w 2016 r. certyfikat BES 6001 przyznawany firmom, które działają w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi i w poczuciu odpowiedzialności za zasoby naturalne.

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która zdecydowała podjąć się certyfikacji swojego produktu, płyty gipsowo-kartonowej, w oparciu o standard BES 6001. W drugim kwartale br. poddaliśmy się ocenie weryfikacyjnej, mającej na celu potwierdzenie, że podtrzymujemy działania uprawniające do uzyskania certyfikatu. Z dumą informujemy, że w tym tygodniu otrzymaliśmy ostateczną ocenę weryfikacji – RIGIPS uzyskał ocenę BARDZO DOBRĄ.

REKLAMA:


Co to oznacza dla RIGIPS? Przede wszystkim potwierdza najwyższą jakość naszych produktów, poszanowania środowiska, w którym żyjemy oraz uwzględnienie potrzeb Klienta, lokalnej społeczności i stosowania zasad etyki biznesu. Dzięki certyfikatowi BES 6001, obiekty wzniesione z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych RIGIPS mogą otrzymać dodatkowe punkty podczas ubiegania się o prestiżowe certyfikaty BREEAM lub LEED. Wdrożony standard BES 6001 stanowi poświadczenie, że wytwarzane przez RIGIPS produkty są wykonane w 100% z surowców pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie jakości oraz szeroko pojętej ochrony środowiska.

Zachęcamy do lektury najnowszego „Raportu zrównoważonego rozwoju”.

Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt