chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm dla miasta Oświęcimia

Austrotherm dla miasta Oświęcimia

22.08.2017
Austrotherm będzie sponsorem wspomagającym wrześniowe Święto Miasta Oświęcim. Na miejskiej imprezie wystąpią m.in. Ewa Farna Dawid Kwiatkowski oraz Andrzej Piaseczny. Będzie to okazja do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, jak również do wspólnej wspaniałej zabawy.

Chemia budowlana - źródło Austrotherm
źródło Austrotherm
Stało się tradycją, że firma Austrotherm wspiera Dni Miasta Oświęcim. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do przypomnienia historii tego trzynastowiecznego grodu i jego mieszkańców.
W programie tegorocznego święta znajdą się min. uroczysta sesja Rady Miasta, wystawa prac artystów ziemi oświęcimskiej oraz występy takich gwiazd jak: Golden Life, Shakin Dudi, Mateusz Ziólko, Ewa Farna (2 września) oraz Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny (3 września)

Austrotherm od lat sponsoruje lokalne wydarzenia i jest jednym z ważniejszych partnerów miasta Oświęcim. Od ponad dwudziestu czterech lat firma angażuje się w życie lokalnej społeczności, wspiera imprezy kulturalne, projekty sportowe czy stowarzyszenia non-profit.
Święto Miasta Oświęcim to święto grodu i jego mieszkańców.
REKLAMA:


Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt