chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Najnowszy numer Baumit Magazyn - już jest

Najnowszy numer Baumit Magazyn - już jest

21.08.2017
Najnowsze trendy, najciekawsze wydarzenia oraz projekty, rozstrzygnięcia konkursowe i zaproszenie do praktyczne porady, nowości produktowe, wywiady z inspirującymi przedstawicielami branży budowlanej i architektonicznej – nowy, siódmy numer Baumit Magazynu zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników, którzy cenią sobie jakość i chcą wiedzieć, co w branżowej trawie piszczy.

Chemia budowlana - Fot BAUMIT
Fot BAUMIT
Każda edycja magazynu wydawanego przez markę Baumit jest dedykowana wykonawcom, architektom, inwestorom, dystrybutorom, przedstawicielom świata mediów i wszystkim zainteresowanym nowoczesnym budownictwem oraz niebanalną architekturą. Nie inaczej jest w przypadku siódmego już wydania tego półrocznika.

Tym razem entuzjaści i specjaliści związani z branżą mają możliwość zapoznania się z najnowszymi wieściami ze świata designu, nowoczesnych technologii, poszerzenia swojej wiedzy praktycznej oraz zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki Baumit, która wzbogaciła się o wiele ulepszonych rozwiązań.

REKLAMA:


Inspiracje i świeże spojrzenie na kolory w architekturze, ich znaczenie, a także wpływ na postrzeganie świata przez pryzmat barw zapewni i objaśni wywiad ze światowym ekspertem od kolorów oraz badaczem trendów, profesorem Axelem Vennem.

Niezwykle zajmującą tematykę współczesnej architektury i wyzwań projektowych, jakie stawia przed architektami, przybliżą Andrzej Zalewski i Adam Bubak z pracowni APA Zalewski Bubak.

Zainteresowani znalezieniem odpowiedzi na pytanie o to, jakie rozwiązania budowlane zapewniają największą oszczędność energii i najlepiej równoważą krótkotrwałe wahania temperatur wywierając tym samym korzystny wpływ na mikroklimat wnętrz, otrzymają ją dzięki lekturze tekstu „Viva Baumit!”, który stanowi podsumowanie trwających dwa lata badań przeprowadzanych w ultranowoczesnym parku badawczym należącym do marki.

Praktyczne wskazówki oraz objaśnienia „krok po kroku” odnoszące się do trudnej, choć niezwykle satysfakcjonującej sztuki renowacji elewacji przybliżą ten proces wszystkim, którzy poszukują optymalnych rozwiązań technicznych i produktowych. Jak to wygląda w praktyce, czytelnicy mogą się przekonać zapoznając się z relacją modernizacji bytomskiej kamienicy autorstwa Pracowni Projektowej POST_ART Artur Stasz, docenionej w konkursie „Fasada Roku 2016”.

A skoro o konkursach mowa, to – oprócz prezentacji pozostałych laureatów prestiżowych zmagań architektonicznych – w najnowszym Baumit Magazynie można znaleźć również zapowiedź akcji prospołecznej „ColorLove Przedszkole”, która całkowicie odmieni zwycięskie placówki z Wrocławia i okolic, a także informację o rozstrzygnięciu loterii „Zdobywaj nagrody za kody” cieszącej się ogromnym zainteresowaniem i wzbudzającej wiele emocji.

Czytelnicy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy i znajomości nowoczesnych rozwiązań oraz materiałów dostępnych na rynku będą usatysfakcjonowani obszernym rozwinięciem tego tematu w postaci kilku odrębnych tekstów poświęconych m.in. ulepszonej formule farb elewacyjnych Baumit, a także wybranym możliwościom tynku modelowanego Baumit CreativTop oraz „alfom” wśród podkładów podłogowych Baumit Alpha 2000 i Baumit Alpha 2500.

Czego jeszcze można się dowiedzieć z najnowszego wydania Baumit Magazynu i jak do niego dotrzeć? Najlepiej samemu się o tym przekonać. Wydanie papierowe nakładem 4000 egzemplarzy jest dystrybuowane wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit, natomiast wersja elektroniczna magazynu jest dostępna dla każdego na stronie internetowej firmy.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt