chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dębickie Kino Letnie – pierwsi zwycięzcy z nagrodami od Śnieżki

Dębickie Kino Letnie – pierwsi zwycięzcy z nagrodami od Śnieżki

04.08.2017
Za nami półmetek letnich seansów organizowanych w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka. Na każdą z lipcowych projekcji, podczas których emitowano francuskie komedie, przychodziło średnio 200 widzów.

Chemia budowlana - Fot.Śnieżka
Fot.Śnieżka

Na ostatnim pokazie wyświetlona została komedia pt. „Żona doskonała”, ale nie tylko film wywołał uśmiech na twarzach widzów. Koniec lipca był również okazją do podsumowania konkursu organizowanego podczas seansów przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Główną wygraną były śnieżkowe produkty – jak stwierdziła jedna ze zwyciężczyń – idealne na wakacyjny remont. Trzeba było jedynie zaskoczyć jury kreatywnością i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Jaki kolor mają twoje wakacje?”. Trzech najbardziej pomysłowych uczestników nagrodzono farbami z katalogu Śnieżki.
REKLAMA:

Całe przedsięwzięcie, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, trwać będzie do końca wakacji, w każdy piątek o godzinie 20:30. Zobaczyć będzie można m.in. takie filmy jak: „Zatrzymać”, „Parking” czy „Zdjęcie”. Wstęp na projekcje jest darmowy, a w przypadku niesprzyjającej aury filmy będą wyświetlane w Sali Domu Kultury Śnieżka. Serdecznie zapraszamy!

Chemia budowlana - Fot.Śnieżka
Fot.Śnieżka
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt