chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tynk elewacyjny NANOSILEX od Greinplast

Tynk elewacyjny NANOSILEX od Greinplast

03.08.2017
Tynk cienkowarstwowy, nanosilikonowy o strukturze „baranka”, posiadający właściwości samoczyszczące i oddychające. Jest tynkiem odpornym na otoczenie, gwarantuje najwyższą trwałość powłoki i koloru.

Chemia budowlana - Fot. Greinplast
Fot. Greinplast
Wyposażony w system Greinplast Microfilm Bio Protect, który zapobiega wzrostowi alg i grzybów. Służy do ręcznego wykonywania zewnętrznych wypraw tynkarskich. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Powierzchnie na które będzie nakładany tynk muszą być zagruntowane farbą podkładową GREINPLAST XP w kolorze zgodnym z kolorem tynku . Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemie ociepleń GREINPLAST EPS z cienkowarstwowym tynkiem GREINPLAST TNB (zgodnie z odpowiednią AT i ETA).Wyrób dostępny kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).

Właściwości:


Temperatura stosowania: +5°C do +30°C
Ilość kolorów: 167
Zużycie:
1,5: 2,1-2,4 kg/m2
2,0: 2,9-3,1 kg/m2
2,5: 3,2-3,4 kg/ m2
3,0: 3,8-4,0 kg m2
Autor: Greinplast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Greinplast
Nowości z firmy Greinplast
Czytelnia firmy Greinplast
Poradnik firmy Greinplast
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt