chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zmiany w Polskim Związku Producentów Farb i Klejów

Zmiany w Polskim Związku Producentów Farb i Klejów

01.08.2017
18 lipca 2017 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Celem spotkania było zaprezentowanie dotychczasowych osiągnięć, ustalenie priorytetów działań na najbliższe miesiące oraz głosowanie nad nowym składem Zarządu Związku.

Chemia budowlana - Fot. PZPFiK
Fot. PZPFiK
Wydarzenie odbyło się w nowej siedzibie Związku - w przestrzeni Business Link w biurowcu Zebra Tower w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1. Na program spotkania składały się część seminaryjna, networking lunch oraz część formalna. Część seminaryjną rozpoczęła prezentacja ekspertów firmy doradczej PwC na temat aktualnej polityki podatkowej w Polsce i w Unii Europejskiej oraz planowanych zmian w tym obszarze i ich potencjalnego wpływu na prowadzenie biznesu. Następnie odbyła się dyskusja panelowa pomiędzy ekonomistą i analitykiem rynków finansowych - Markiem Zuberem, a Jarosławem Gugałą - wieloletnim prezenterem i gospodarzem programów telewizyjnych i radiowych.

Po przerwie rozpoczęto część formalną Zgromadzenia, na której omówiono dotychczasowe działania Związku podejmowane w interesie wszystkich jego Członków. Do najważniejszych należy zaliczy: organizację szkoleń w tematyce transportowej i przeciwdziałaniu wyłudzeniom VAT, działania mające na celu nie uznanie bieli tytanowej za kancerogenną, a farb antykorozyjnych za wyroby budowlane (wymagające szczególnej atestacji budowlanej), działania zmierzające do wyłączenia z zakresu akcyzy rozpuszczalników używanych w produkcji Członków Związku.
REKLAMA:


Na drodze głosowania wyłoniono również nowy skład Zarządu Związku:


Piotr Dąbrowski (Den Braven) - Prezes Zarządu
Piotr Niedziółka (Teknos) - Wiceprezes Zarządu
Grzegorz Popik (Uzin Polska) - Członek Zarządu
Michał Czekaj (Dragon) - Członek Zarządu
Andrzej Ulfig (Selena) - Członek Zarządu
Bogdan Moroz (HB Fuller) - Członek Zarządu
Aleksander Truszczyński (Tikkurila Polska) - Członek Zarządu
Marek Noculak (Farby KABE Polska) - Członek Zarządu
Maciej Hirsz (Hirsch-Pol) - Członek Zarządu
Sławomir Majchrowski (PPG Deco Polska) - Członek Zarządu

Ostatnie zmiany dotyczą również stanowisk w ramach biura PZPFiK. Od kwietnia br. Bartłomiej Ślązak pełni obowiązki Dyrektora Zarządzającego, a od czerwca stanowisko specjalisty ds. komunikacji objęła Aleksandra Dudek.

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt