chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy salon sprzedaży farb marki Benjamin Moore w Lesznie

Nowy salon sprzedaży farb marki Benjamin Moore w Lesznie

31.07.2017
Nowy salon jest zlokalizowany na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Lesznie, przy ul. Wiśniowieckiego 11, by zauważyć że najwyższa jakość usług jest tu priorytetem. Doskonała selekcja produktów, oferta będąca odpowiedzią na oczekiwania klientów i świetna obsługa sprawiają, że klienci z przyjemnością wracają do POLASZEK GROUP.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

Właścicielem firmy jest Łukasza Polaszka. - Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, specjalizującą się w usługach remontowych i wykończeniowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny sprzęt. W pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do realizowanych zleceń. Posiadamy ogromne doświadczenie, potwierdzone wieloma branżowymi certyfikatami. Pomimo, że od pewnego czasu w naszym punkcie sprzedaży oferujemy farby, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu dodatkowej marki. Marki, która z uwagi na bardziej niszowy charakter pozwoli nam się wyróżnić spośród tradycyjnych sklepów z farbami - wybór padł na amerykańskiego Benjamina. Oczywiście jako praktyk nigdy do końca nie zaufam folderom i opiniom, dopóki sam tego nie sprawdzę. Jak wypadły testy nowych farb w ofercie? Nietrudno zgadnąć – wyjaśnia Łukasz Polaszek.

Właściciel POLASZEK GROUP doskonale zna swoich klientów i buduje z nimi długofalowe relacje. Świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że polecenia konsumenckie mają ogromną moc sprawczą. Przekonał się o tym między innymi przy wykonywaniu tynków elewacyjnych imitujących podłoże drewniane.
REKLAMA:


Zadanie nie było łatwe, ale daliśmy z siebie wszystko. Pierwszy perfekcyjne wykończony obiekt szybko znalazł uznanie w oczach sąsiadów, którzy chętnie polecali nas dalej. Nie ukrywamy, że tego typu rekomendacje są dla nas największą radością i równocześnie najlepszą reklamą. Teraz, po wprowadzeniu farb marki Benjamin Moore, będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze wyższą jakość, co na pewno przełoży się na ilość pracy – z zadowoleniem dodaje Właściciel.

Na klientów odwiedzających salon w Lesznie czeka dedykowana marce Benjamin Moore strefa pełna kolorów. Można w niej zapoznać się ze wszystkimi paletami barwnymi Benjamin Moore, sprawdzić jak w praktyce sprawuje się beton architektoniczny marki Colorado którym wykończona została część ścian, a także obejrzeć ekspozytory z dodatkowymi efektami dekoracyjnymi marek Candis, Texturline i Rival.

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy B.M. Polsk
Nowości z firmy B.M. Polska
Czytelnia firmy B.M. Polska
Poradnik firmy B.M. Polska
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt