chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kino letnie w Dębicy

Kino letnie w Dębicy

17.07.2017
Wakacyjne piątki przebiegają w Dębicy pod znakiem Kina Letniego. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury filmowe przedsięwzięcie ponownie wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na widzów czekają nie tylko wygodne leżaki, ale także konkurs z kolorowymi nagrodami.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
W Dębicy ponownie wystartowało Kino Letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Projekcje odbywają się w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ul. Bojanowskiego. Lipiec należy do komedii francuskich, a w sierpniu wyświetlane będą najlepsze filmy z 2016 i 2017 roku. O tym, że inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów świadczy fakt, że już pierwszy seans zgromadził około 200 kinomanów.

Podobnie jak przed rokiem, inicjatywę wsparła firma Śnieżka, która poza wygodnymi leżakami zapewnia widzom konkursowe emocje. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na „kolorowe pytania”. Na zwycięzców czekają produkty na wakacyjne remonty, a na wszystkich uczestników wiele niespodzianek. Śnieżka i MOK zapraszają do filmowego relaksu pod chmurką!
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt