chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cykl szkoleń z firmą TARKETT już za nami

Cykl szkoleń z firmą TARKETT już za nami

10.07.2017
Tegoroczna wiosna upłynęła nam pod znakiem konferencji i szkoleń. Firma Uzin wzięła udział w cyklu spotkań organizowanych przez firmę TARKETT dla wykonawców i inwestorów. Szkolenia odbywały się w trzech lokalizacjach.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin
Pierwsze z nich odbyło się w zachodniej Polsce – na pojezierzu lubuskim w okolicach Łagowa. Za drugim razem spotkaliśmy się na Mazurach, a zwieńczeniem cyklu było szkolenie na Śląsku, w Katowicach.

Podczas inspirujących spotkań była okazja zaprezentować maszyny i narzędzia WOLFF. W trakcie krótkich, acz treściwych pokazów, staraliśmy się przedstawić niewątpliwe zalety ich wykorzystywania w codziennej pracy. Po zakończonych prezentacjach osoby zainteresowane dokładniejszym poznaniem naszej oferty, miały okazję do bezpośrednich rozmów z Bogusławem Koczorowskim, brand managerem WOLFF.
REKLAMA:


Nie zabrakło także możliwości prezentacji oferty Uzin środków do czyszczenia wykładzin RZ oraz omówienia systemów do montażu podłóg winylowych (paneli LVT).

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt