chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » DUOPower już na Litwie

DUOPower już na Litwie

21.06.2017
Od maja b.r., klienci wybranych oddziałów sieci Onninen na Litwie, mogą cieszyć się poszerzoną ofertą kołków fischer. Rozpoczął się bowiem, udany debiut najnowszego kołka DUOPower, należącego do rodziny DUOline.

Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer
Onninen to fińska firma, działająca nieprzerwanie od 1913 roku, należy dziś do czołówki dostawców materiałów technicznych. Sieć placówek handlowych Onninen na terenie Finlandii, Szwecji, Norwegii, Polski, Litwy, Łotwy i Estonii zatrudnia łącznie ponad 3 200 wykwalifikowanych pracowników.

W ubiegłym roku pisaliśmy o sukcesie w sieci Onninen w Estonii i na Łotwie. W tym roku przyszedł czas na współpracę z litewskimi oddziałami.
Przeczytaj również: Nowa fabryka w Czechach
REKLAMA:


Kołek DUOPower, dostępny jest we wszytkich placówkach sieci. Obecnie oferta obejmuje opakowania typowo fach – handlowe czyli ekonomiczne boxy z okienkiem. Dostępne są kołki solo i z wkrętem.

Od naszego debiutu w Onninen Litwa minęły zaledwie dwa miesiące, ale widoczne już zainteresowanie klientów, pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt