chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba o efekcie rdzy od Francesco Guardi Collezione

Farba o efekcie rdzy od Francesco Guardi Collezione

08.06.2017
Najnowsza propozycja marki Francesco Guardi Collezione to farba, która imituje „zardzewiałe” powierzchnie. Uzyskany efekt idealnie wpisuje się w trend surowych i industrialnych wnętrz, jako niebanalny element wystroju mieszkania lub obiektów komercyjnych.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma

Opis produktu


Farba o efekcie rdzy to nowoczesna farba, produkowana na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej, specjalnych wypełniaczy i pigmentów metalicznych. Jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów we wnętrzach takich jak pokój dzienny, korytarz, kuchnia czy łazienka, a także w przestrzeniach restauracji i hoteli.

Produkt powstał w odpowiedzi na aktualne trendy aranżacyjne, idealnie wpisując się w surowy styl industrialny. Efekt dekoracyjny w postaci złudzenia „zardzewiałej” powierzchni ożywia chłodne lofty, jak i nadaje charakteru klasycznym wnętrzom.
Przeczytaj również: Karnawałowy blask we wnętrzach
REKLAMA:


Produkt to kolejna farba dekoracyjna w ofercie Francesco Guardi Collezione. Marka oferuje również farbę o efekcie rosy i farbą o efekcie aksamitu, a także masy dekoracyjne m.in. stiuk wapienny i tynk kwarcowy.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt