chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe Centra Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Opolu i Gdyni

Nowe Centra Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Opolu i Gdyni

06.06.2017
Producent chemii budowlanej Lakma SAT przeprowadził gruntowną metamorfozę swoich obiektów sprzedażowych. Od maja br. Centra w Opolu i Gdyni dodatkowo oferują cykliczne warsztaty produktowe oraz strefę dla architektów. W planach firmy jest otwarcie kolejnych punktów na terenie całej Polski.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Lakma dynamicznie realizuje plany przekształcenie swoich firmowych punktów sprzedaży w centra sprzedażowo-szkoleniowe. Pierwsze salony w nowej odsłonie będą mogli odwiedzić mieszkańcy Opola i Gdyni. Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad w Opolu przy ulicy Głogowskiej 22 w nowej odsłonie funkcjonuje od początku maja br. W obiekcie w Gdyni ruszyła już sprzedaż, kończą się tam ostatnie prace dotyczące elewacji. Powierzchnia sprzedażowa w Opolu zajmuje ok. 220 m2, w Gdyni ok. 200 m2. Centra w nowej odsłonie będą oferowały punkt sprzedaży, salę szkoleniową oraz Strefę Architekta.

W Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad klienci znajdą pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione. W strefie szkoleniowej firma będzie przeprowadzać cykliczne warsztaty z technik aplikacji i nowości produktowych. Docelowo będzie można skorzystać w nich z usług projektowych (fasady i wnętrza), firma zaoferuje również sprzedaż zaprojektowanych wyrobów wraz z poleceniem ekipy wykonawczej.
Przeczytaj również: Sidolux w nowej odsłonie
Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt