chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy produkt Tikkurila Patio

Nowy produkt Tikkurila Patio

24.05.2017
Z nowym produktem Tikkurila Patio w łatwy sposób można nadać im nowy wygląd i odświeżyć kolorystykę. Bejca wnika głęboko w strukturę materiału, dzięki czemu powierzchnia nie staje się śliska i jest bezpieczna dla użytkowników.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Estetyka przydomowego terenu zależy nie tylko od rodzaju kostki czy płyt betonowych i ułożonego wzoru, ale przede wszystkim od ich stanu technicznego. Z czasem ze względu na dużą eksploatację oraz ciągłą ekspozycję na deszcz, śnieg czy ostre słońce nie są już one tak atrakcyjne, jak na początku użytkowania, a ich kolor jest wyblakły i zszarzały. Trudno jest jednak podjąć decyzję o całkowitej wymianie tych powierzchni - zrywanie kostki z podjazdów czy ścieżek i wymiana na nową to nie tylko zamieszanie i brud wokół domu, ale przede wszystkim dodatkowe koszty. Dobrym rozwiązaniem, niewymagającym remontu, jest zastosowanie renowacyjnej bejcy Tikkurila Patio. Produkt jest dostępny w 11-stu popularnych odcieniach, w tym w modnych szarościach. W przypadku barwienia na kolor zbliżony do wyjściowego, bejca wyrówna go i pogłębi odcień. Malując szare, fabrycznie niebarwione kostki lub płyty istnieje więcej możliwości - można zmienić kolor na dowolny z palety Tikkurila Patio. Takie odświeżenie będzie uzupełnieniem barwnej roślinności i różnorodnych elementów architektury i stworzy wyjątkowy, harmonijny klimat ogrodu.

Dzięki łatwej aplikacji Tikkurila Patio prace remontowe wokół domu nie będą dłużej stanowić trudności i staną się przyjemnym doświadczeniem. Taką renowację z powodzeniem można nawet przeprowadzić samemu. Po umyciu kostki i jej wyschnięciu możemy ją pomalować za pomocą pędzla, wałka, a najlepiej natrysku używanego do spryskiwania roślin w ogrodzie. Powierzchnia gotowa jest do użytkowania już po 6-ciu godzinach.
REKLAMA:


Bejca Tikkurila Patio jest przyjazna dla zdrowia i środowiska. Posiada neutralny zapach w trakcie aplikacji, dzięki czemu nie wywołuje bólu głowy. Nie zawiera szkodliwych substancji, które przenikałyby do wód gruntowych i zatruwałyby glebę i wodę. Jest również nieszkodliwa dla roślin w ogrodzie, dzięki czemu pozwala na dekorację ogrodu w zgodzie z naturą.


Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt