chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wszystko zaczyna się od bieli – nowa kampania marki Dekoral

Wszystko zaczyna się od bieli – nowa kampania marki Dekoral

17.05.2017
Z początkiem maja marka Dekoral wystartowała z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „Wszystko zaczyna się od bieli”. Towarzyszy jej premiera nowego produktu – Dekoral Clean&White w promocyjnym opakowaniu 10L plus 20% gratis.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Pracując nad nową kampanią promującą białe produkty z oferty Dekoral, wyszliśmy z założenia, że nawet największe dzieła – rysunek, książka czy metamorfoza wnętrz, zaczynają się od bieli – komentuje Anna Korecka-Karpiusz, junior brand manager marki Dekoral. Jak dodaje, zależało nam na podkreśleniu korzyści płynących z pomalowania mieszkania na biały kolor – rozjaśnienie, powiększenie i poprawienie proporcji wnętrza.

W nowej kampanii marki Dekoral zostały zaprezentowane trzy główne białe produkty: Dekoral Clean&White, Dekoral Odporna na szorowanie oraz Dekoral Odporna na zmywanie. Każda z farb charakteryzuje się najwyższą jakością i gwarantuje doskonały efekt nieskazitelnie białych ścian. Zróżnicowane parametry każdej z emulsji pozwolą otrzymać pożądany efekt zgodnie z preferencjami konsumenta.
REKLAMA:


Kampania wizerunkowa marki Dekoral obejmuje outdoor, POS i digital. Za przygotowanie kreacji graficznych odpowiada agencja !Eatme, działania PR – agencja Publicon.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt