chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dorota Szelągowska w HGTV odmieni wnętrza z Tikkurila

Dorota Szelągowska w HGTV odmieni wnętrza z Tikkurila

15.05.2017
Efektowna przemiana wnętrza nie zawsze wymaga remontu! Można się o tym przekonać, oglądając nowy program „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” w HGTV. Co tydzień popularna dekoratorka prezentuje dwa różne pomysły na zmianę wystroju wybranego domowego pomieszczenia. Premierowe odcinki programu emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 17:00 na kanale HGTV Home & Garden.

Chemia budowlana - Fot. Piotr Mizerski
Fot. Piotr Mizerski
- Nowy program „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” z udziałem marki Tikkurila to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników wnętrzarskich przemian. O tyle wyjątkowa, że orężem Doroty nie jest ekipa remontowa, a ciekawe aranżacyjne pomysły i wyjątkowe dekoratorskie patenty. Widzowie mogą zobaczyć każde z prezentowanych pomieszczeń w dwóch różnych wersjach stylistycznych i przekonać się, że te małe-wielkie zmiany można przeprowadzić samodzielnie - komentuje Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

W każdym odcinku programu Dorota Szelągowska nie tylko prezentuje wnętrzarskie metamorfozy, ale też m.in. pokazuje krok po kroku, jak samodzielne wykonać różnorodne dekoracje, przerobić meble oraz inne elementy wystroju, a także doradza, jak odpowiednio dobrać do domowych wnętrz farby, tapety czy ozdoby – i inspiracje te wykorzystuje w prezentowanych aranżacjach.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt