chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Izolacje Przeciwwodne - szkolenie pod koniec maja

Izolacje Przeciwwodne - szkolenie pod koniec maja

15.05.2017
30. maja br. o godz. 15.00, w Starej Bukówce, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wykonawców Hydroizolacji i |Renowacji w Budownictwie odbędzie się kolejne regionalne szkolenie poświęcone izolacjom przeciwwodnym.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Ta wymagająca sporej wiedzy teoretycznej i dużego doświadczenia dziedzina budownictwa jest jednym z mocnych punktów w kompetencjach firmy Remmers, która zagadnieniem tym zajmuje się w praktyce od wielu dziesięcioleci. Tym razem chce ona zaprezentować właściwości i sposób stosowania hitu: MB2K. Izolacja ta łączy właściwości bezrozpuszczalnikowego, elastycznego szlamu uszczelniającego (MDS) oraz bitumicznej powłoki grubowarstwowej modyfikowanej tworzywami sztucznymi.

Stowarzyszenie Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie to grupa doświadczonych osób specjalizujących się w projektowaniu, wykonawstwie i nadzorze robót hydroizolacyjnych i renowacyjnych. Wśród zleceniodawców z którymi współpracuje są Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Zarządcy Nieruchomości, Instytucje Publiczne i zleceniodawcy indywidualni. Swoją ofertę kieruje w szczególności do osób i służb odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie obiektów budowlanych. Zgrupowanie wykonawców o różnorodnych doświadczeniach pozwala Stowarzyszeniu profesjonalnie realizować podejmowane zadania.
REKLAMA:


PROGRAM SZKOLENIA


Prelegenci: Janusz Słupski - doradca techniczny

Tematyka:
1. Multi-Baudicht 2K w teorii i praktyce. Wykład o hydroizolacji łączącej właściwości szlamu uszczelniającego z powłoką bitumiczną,
2. Izolacje fundamentów - informacje ogólne,
3. Renowacja elewacji ceglanych,
4. Uszczelnienia w starym budownictwie.

Termin i miejsce seminarium:
- 30.05.2017 r.,
- godz. 9:00 - 15:00,
- bHb Efektywne Systemy Naprawy i Ochrony Budowli
Warszawska 32,
96-321 Stara Bukówka.
Przeczytaj również: Szkolenie w 3D z firmą Remmers
Organizator: Daria Drewek

UDZIAŁ W SEMINARIUM JEST BEZPŁATNY


Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt