chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu

Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu

15.05.2017
Eksperci Weber prezentują nowy folder „Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu”.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber
W najnowszym wydawnictwie przedstawione są właściwości i zalety jastrychów i podkładów podłogowych Weber oraz konkretne, praktyczne rozwiązania i porady jak wykonać podłogę na różnych typach podłoży m.in. cementowym, styropianie, na ogrzewaniu podłogowym, na istniejących płytkach czy płytach OSB.

Każde z rozwiązań jest prezentowane na przekrojach i zawiera rekomendacje zastosowania konkretnych produktów Weber, które sprawdzą się doskonale w określonych warunkach. Przedstawione są tu również porady jak stworzyć podłogę na trudnych powierzchniach np. spadkach i na ubytkach przy wykuciach. Na łamach 16-stronicowego folderu eksperci Weber rekomendują dla różnych podłoży różne pakietowe rozwiązania produktowe m.in. szybkie i innowacyjne (z wykorzystaniem jastrychu weber.floor RAPID o krótkim czasie wiązania i wysychania), gwarantujące proste wykonanie i nie wymagające obróbki (jastrych weber. floor FLOW o wysokiej płynności) czy ekonomiczne (z użyciem tradycyjnego jastrychu weber.floor 1000). W najnowszej publikacji znajdują się wszystkie polecane produkty Weber, które pozwolą stworzyć podłogę na każdym, nawet bardzo wymagającym, podłożu.


REKLAMA:

Folder „Podłoga idealna” w poręcznym formacie A4 to niezbędnik dla wszystkich, którzy szukają porad i rekomendacji w jaki sposób i z pomocą jakich produktów wykonać podłogę szybko, łatwo i na każdym podłożu!

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt