chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Warsztaty z Tikkurila po raz pierwszy na UMK w Toruniu

Warsztaty z Tikkurila po raz pierwszy na UMK w Toruniu

19.04.2017
Do grona uczelni współpracujących z marką Tikkurila dołączył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studenci kierunku Architektury Wnętrz na Wydziale Sztuk Pięknych wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów Tikkurila. Zajęcia będą doskonałą okazją do praktycznego poznania farb i ich zastosowania na wybranych powierzchniach. Na podobnych zasadach Tikkurila od kilku lat współpracuje już z ASP w Krakowie i Warszawie.

- UMK to kolejna uczelnia, gdzie szkolimy studentów w zakresie stosowania farb. Podczas zajęć teoretycznych przybliżyliśmy już nieco zagadnienia związane z malowaniem, teraz w trakcie warsztatów będzie okazja, by tę wiedzę przekuć w praktykę. Studenci będą też mogli własnoręcznie wykonywać rozmaite efekty dekoracyjne przy pomocy produktów Tikkurila. Takie szkolenia już kilkukrotnie organizowaliśmy na ASP i widzimy, że cieszą się dużą popularnością wśród studentów. Jest to bowiem ciekawy, a zarazem skuteczny sposób, by przekazać im wiedzę, która będzie przydatna w przyszłej pracy zawodowej – mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Podczas warsztatów studenci Wydziału Sztuk Pięknych UMK będą mogli przetestować m.in. takie produkty jak Tikkurila Anti-Reflex White, Tikkurila Be Special Decor Retro, Tikkurila Liitu czy Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3. Warsztaty odbędą się 20 kwietnia.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt