chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Relacja ze świątecznych warsztatów plastycznych z Tikkurila

Relacja ze świątecznych warsztatów plastycznych z Tikkurila

19.04.2017
W ciągu trzech weekendowych dni kilkaset dzieci i rodziców odwiedziło specjalnie przygotowane kolorowe stoisko Tikkurila w Galerii Raj w Dębicy, gdzie czekały na nich farby i pędzle oraz drewniane wiosenno-świąteczne dekoracje do malowania.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Organizowane od trzech lat przez Tikkurila warsztaty kierowane są do dużych i małych amatorów aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego. Spotkania mają dla uczestników dużą wartość merytoryczną, pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne dzieci i pokazują, jak w prosty sposób można zrobić coś fajnego, a zarazem pożytecznego, dlatego cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród samych dzieci, jak również ich rodziców.

Dziecięca kreatywność, do której mali uczestnicy warsztatów przyzwyczaili nas już podczas poprzednich edycji wydarzenia, i tym razem nie zawiodła. Dzieci z zapałem i zaangażowaniem ozdabiały wszystkimi kolorami wiosny przygotowane dla nich kurki, kurczaczki, kaczuszki i koguciki.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt