chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Studio Dekoral po raz czwarty nagrodzone Gwiazdą Jakości

Studio Dekoral po raz czwarty nagrodzone Gwiazdą Jakości

19.04.2017
Sieć sklepów Studio Dekoral już po raz czwarty została odznaczona Gwiazdą Jakości – w kategorii Sklepy specjalistyczne – wyposażenie wnętrz. Nagroda przyznawana jest w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi – rankingu konsumenckiego, którego celem jest wyłonienie najbardziej przyjaznych sieci handlowych w całym kraju.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Gwiazdy Jakości Obsługi to szczególna klasyfikacja, w której oceny przyznawane są przez samych klientów, 365 dni w roku na platformie internetowej jakoscobslugi.pl. To jedyne tego typu badanie w Polsce, podkreślające rolę satysfakcji konsumenta i jego zmieniających się potrzeb. W tegorocznej edycji użytkownicy ocenili ponad 45 000 firm z 200 branż. Sieci handlowe, które wypadły najlepiej i wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej dziedzinie, otrzymały tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. Nagroda świadczy o wiarygodności i otwartości firmy na potrzeby konsumentów.

Studio Dekoral zostało uhonorowane w kategorii Sklepy specjalistyczne – wyposażenie wnętrz już po raz czwarty. W innych kategoriach laureatami zostali m.in. Lidl (Supermarkety), mBank (Banki) czy Play (Telekomunikacja mobilna).
REKLAMA:


Zwieńczeniem tegorocznej, jubileuszowej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi była uroczysta gala w Business Centre Club w Warszawie. Odbyła się 15 marca – nieprzypadkowo w Międzynarodowy Dzień Konsumenta. Nagrodę w imieniu pracowników Studia Dekoral odebrała Agata Lepkowska, marketing manager w PPG Industries.

Studio Dekoral serdecznie dziękuje swoim Klientom za okazane zaufanie i wszystkie oddane głosy. Gwiazda Jakości to ogromna motywacja, by jeszcze mocniej pracować nad podwyższaniem standardów obsługi i jakości produktów.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt