chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Look book 2017 wiodącego producenta farb. Co w nim znajdziemy?

Look book 2017 wiodącego producenta farb. Co w nim znajdziemy?

13.04.2017
Wiodący polski producent farb dzieli się swoim look bookiem na rok 2017. Najnowsze inspiracje oparte są na motywie żywiołów. Niebanalne zestawienia kolorów, nawiązania do różnorodnych faktur i szerokie możliwości aranżacyjne – oto najnowsze trendy Dekoral.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Dekoral ogłasza najnowsze trendy w wykończeniu wnętrz. W nadchodzących miesiącach to natura ma decydujący głos. Kolorem roku 2017 została Fioletowa werbena – barwa, która wprowadza nas w stan relaksu i odprężenia. Znakomicie komponuje się z Geometryczną szarością – odcieniem, który w poprzednim roku był najpopularniejszy wśród konsumentów.

Na pozostałych stronach katalogu znajdziemy inspiracje zgodne z czterema żywiołami: ziemią, ogniem, powietrzem i wodą. Klimat pierwszego z nich doskonale oddadzą te barwy, które spotkamy w naturze. Będą to złamane zielenie i ciepłe szarości. – To propozycja wprost idealna do klasycznych wnętrz. Może wprowadzić nowoczesny charakter, a jednocześnie zachować pożądaną elegancję – mówi Aldona Słapa-Nowacka, brand manager marki Dekoral.
REKLAMA:


Wśród trendów na rok 2017 nie mogło zabraknąć również ponadczasowego stylu minimalistycznego. W paletę jego barw wchodzi zarówno Popielaty zefir, Kwiat Wiśni, jak i uniwersalna biel. Tak zaaranżowane wnętrza wyglądają świeżo, jasno i subtelnie.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt